• Свеж
Смит Teamaker | Црн Чај Различни Пакување од 2 - Господ Бергамот (15) и Британскиот Бранч(15) | 30 Кесички Вкупно

Смит Teamaker | Црн Чај Различни Пакување од 2 - Господ Бергамот (15) и Британскиот Бранч(15) | 30 Кесички Вкупно

DEN 218.64

Од стока
Достапно.

Оваа сорта пакет има 2 црн чај мешавини : Смит мирисна Господ Бергамот Бр 55 заедно со Смит со полно работно тело и сложени Британски Бранч Бр 18. Овие целосна лист кофеин чаеви се соодветни со секој оброк, или кога ви треба освежување пауза.На поединечно завиткани кесички се направени од растенијата и се дизајнирани да им овозможи на чај остава простор да се прошири и да се ослободи нивните вкусови обезбедување на вас со одлична шолја чај во секое време.

За производот

Купувачите избираат и