• Свеж
512MB CompactFlash Мемориската Картичка Дигитална Камера Картичка Индустриски Одделение Картичка

512MB CompactFlash Мемориската Картичка Дигитална Камера Картичка Индустриски Одделение Картичка

DEN 357.60

Од стока
Достапно.

Одлично за влез во средината на опсегот DSLRs.Сигурност од брендот доверени од страна на добрите.Брзина до 50 MB/s за ултра перформанси.Брзо пишување брзина за да се намали заостануваат време помеѓу снимки.Можете да бидете сигурни во добар квалитет, перформанси и сигурност на нашиот бренд Производ.Одлично за влез во средината на опсегот DSLRs.Сигурност од брендот доверени од страна на добрите Брзина до 50 MB/s за ултра перформансите на Брзо пишување брзина за да се намали заостануваат време помеѓу снимки Можете да бидете сигурни во добар квалитет, перформанси и сигурност на нашиот бренд Производ.

За производот

Купувачите избираат и