• Свеж
Compact Flash Мемориска Картичка Оригинални Камера Картичка СП Картичка, 4GB

Compact Flash Мемориска Картичка Оригинални Камера Картичка СП Картичка, 4GB

DEN 381.36

Од стока
Достапно.

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. . 4 GB Compact Flash Мемориската Картичка.Индустриски одделение СП картичка.Canon EOS Digital Rebel XT Дигитална Камера Мемориската Картичка.Видео перформанси гаранција (VPG-20) за целосна HD.Во согласност со Compact Flash Асоцијација спецификација стандарди.Производ параметри : 1.Складирање на ветер : 16 пати на брзина 2. Компатибилен интерфејс : од 50 бода 3. На брзина на пренос : прочитајте 35 m/s, пишува : 20 MB/s 4. Напојување напон : 3.3 V + / - 5%, 5 V + / - 10%. 5. Работна температура - меѓу 0 ° ~ 60 ° C C 6. Температура на чување - во - помеѓу 20 ° C до 85 ° C Големина 7. Објектот Димензии : 42.8 mm (ширина) x 36.4 mm (висок) x 3.3 мм (дебелина) 8. Стандардизација - ги исполнуваат СП card association rules 9. Мали - една третина од полна големина PC картичка големина 10. Леснотија на користење, plug and play поле на примена : 1. Дигитална камера/дигитален видео камера 2.Лаптоп 3.ПОДДРШКА 4.Реклама на машина 5.GPS 6.Автомобилот превозникот 7.Индустриски 8.Медицински помагала 9. Други дигитални уреди со СП картичка штекер.

За производот

Купувачите избираат и