• Свеж
Преминат преку 32GB CompactFlash Мемориската Картичка 800x (TS32GCF800)

Преминат преку 32GB CompactFlash Мемориската Картичка 800x (TS32GCF800)

DEN 786.72

Од стока
Достапно.

До 120 MB/s читање, 60 MB/s пишување.Идеален за напредни camcorders и dslr фото апарати.Подобрена камера одговор за брза акција пукање во бурст.Запази големи слики побрзо во RAW формат.Ги подржува high-speed Ултра DMA режимот на пренесување 7. Целосно во согласност со V6.0 Compact Flash спецификација.Вклучува бесплатно симнување на Recove Rx податоци за обновување на софтвер.Капацитет : 32 GB.

За производот

Купувачите избираат и