• Свеж
Clarks Мажите Bushacre 2 Chukka Подигање

Clarks Мажите Bushacre 2 Chukka Подигање

DEN 1115.76

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу глуждот-високи од лак.Платформа мерки околу 0.75 инчи.Целта или лак на овие чизми се покаже знаци кои не се гребнатини.Chukka подигање силуета, Две отворот чипка-пред се, Cushioned insole.Горниот материјал - Велур.Обвивка материјал - Кожа.Забелешка : Боја на сенка може да се разликува поради осветлување.

За производот

Купувачите избираат и