• Свеж
Топла Сокс женска Животинско Серија Новина Мода Обичните членови на Екипажот Чорапи

Топла Сокс женска Животинско Серија Новина Мода Обичните членови на Екипажот Чорапи

DEN 33.84

Од стока
Достапно.

60% Најлон, 38% Памук, 2% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Идеален баланс на удобност и стил воздигнува овие жени е cheetah чорапи.Одговара на женски Чевли Големина : 4 – 10 1/2. 1 Пар По Пакет.Овие Llamas чорапи се достапни во модерен тексас хедер, светло сина, и топла розова боја. 1 пар по пакет.Увезени.

За производот

Купувачите избираат и