• Свеж
Средината на Листот се Намали медицинска Сестра Чорапи – Премиум Квалитет Памук & Spandex – Совршени за медицински Сестри, Лекар – Една Големина Одговара на Сите

Средината на Листот се Намали медицинска Сестра Чорапи – Премиум Квалитет Памук & Spandex – Совршени за медицински

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Машина За Миење.ШТО ВИ е ПОТРЕБНО : Дали сте во потрага за оригинален подарок идеја за вашата сестра или лекар, пријател?Ти би сакал да ги импресионира сите во вашата канцеларија и ги задржи нозете удобен во исто време?Овие медицинска сестра смешно тематските чорапи се совршено решение!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ТКАЕНИНИ : Направен од врвен квалитет памук и spandex комбинација, овие унисекс чорапи ќе ги задржи нозете сува, и им овозможи на вашиот чувствителна кожа да дише во текот на целиот ден долго!.РАЗНОВРСНА : Планирање на ден во парк, или на кампување патување, или неформални трговски сесија?Дали ќе уживате во практикување на разни спортски или физички активности?Овие смешни чорапи се лесно да се одговара со сите видови на стилови, што ќе ви овозможи да се чувствуваат удобно и безбедно!.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ : Овие унисекс медицинска сестра чорапи се дизајнирани за да се обезбеди совршено се вклопуваат со една големина која е идеална за сите ткаенина, се исклучително еластични.На чорапи се машина перат и лесен за чистење!.СОВРШЕН медицинска СЕСТРА ПОДАРОК : Цел овие убави чорапи за некој како специјален подарок за специјалната медицинска сестра, доктор или медицински студент во вашиот живот, и може да бидат сигурни да се победи нивната благодарност!На паметен, забавен дизајн и убави бои дефинитивно ќе ги импресионира нив!.Дали сте уморни од неквалитетна чорапи што направи нозете нервозни или се чувствуваат непријатно, или сте во потрага за уникатен подарок за пријател или колега, овие убави секојдневен чорапи се дефинитивно вистинскиот избор!Зошто е овој производ за вас?Направени од премиум квалитет на материјали,, специјален памук и spandex комбинација, овие жените чорапи доаѓаат со средината на листот се намали и смешно ЕКГ шема загарантирана да се стави насмевка на сите усни.Ги носи за секојдневен тимови во заводот, а тоа е спорт или како домашна чорапи секогаш кога ќе треба што атмосфера, топло чувство и можете да бидете сигурни дека универзалната големина ќе се вклопи совршено!Некои од неверојатни карактеристики на овој производ : Памук и spandex ткаенина;Смешно ЕКГ ритам медицинска сестра тематските дизајн;Интензивна сива, розова и зелени бои;Универзална големина одговара на повеќето;Дише, држи нозете сува и безбедна;Нема осип или чешање;Разноврсна дизајн;Модерен и стилски;Одличен подарок за медицински сестри, лекари, медицински факултет, студентите итн.ДОДАДИ во КОШНИЧКА СЕГА и вие ќе падне во љубов веднаш со овие медицинска сестра чорапи!.

За производот

Купувачите избираат и