• Свеж
Малку Богатство Унисекс Новородено Бебе Чорапи

Малку Богатство Унисекс Новородено Бебе Чорапи

DEN 262.56

Од стока
Достапно.

73% Памук, 22% Полиестер, 3% Најлон, 2% Spandex.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Сет вклучува координирани тери чорапи.Направени со памук, полиестер и spandex.Меки, нежни и удобно на бебешка кожа.Оптимален за секојдневна употреба.Прифатлива, висок квалитет вредност пакет.Малку Богатство чорапи се фантастични чорапи за да го задржи вашето мало бебе нозете топло.Изработени од памук тери комбинација, овие чорапи се подебели и потопло отколку типични чорапи.Свитка надолу ткаенината помага да се задржи sock од страна престојуваат сит околу бебето глуждот.Овој пакет на 8 чорапи значи дека ќе имаат многу да оди наоколу.

За производот

Купувачите избираат и