• Свеж
UGG Жените Класичен Femme Краток Подигање

UGG Жените Класичен Femme Краток Подигање

DEN 2636.88

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Волна.Увезени.Обоена Овчо Крзно (Крзно Потекло : Австралија/Велика Британија/Ирска/Сад/Шпанија).Гумен ѓон.Вратило мерки околу 9" од лак.Пета мерки околу 2".Подигнете отворање мерки околу 14" наоколу.Велур горниот дел со вода repellency третман. 10мм UGGpure волна поставата и insole.PORON footbed.Treadlite од UGG outsole за удобност. 2" оптоварување висина.Нашите Класичен подигање добива пик-ми-до со две-инчен оптоварување, мека велур, волна обвивка, и трајни outsole.Рок, со тексас, leggings, и flowy мини фустани.

За производот

Купувачите избираат и