• Свеж
Koolaburra од UGG Жените викторија висока Мода Подигање

Koolaburra од UGG Жените викторија висока Мода Подигање

DEN 1919.76

Од стока
Достапно.

Крава велур.Увезени.Обоена Овча (Крзно Потекло : Австралија/Ирска/Велика Британија/Сад).Етилен Винил Ацетат единствена.Вратило мерки околу 11" од лак.Платформа мерки околу 0.5 инчи инчи инчи.Подигнете отворање мерки околу 14" наоколу.Фиксни, декоративни лакови.Изложени овча.Комбинација овча/faux крзно поставата и insole.Thinsulate sockliner.Лесни, лиен ЕВА midsole/outsole.Флертувачки лакови се земе центарот на вниманието на Викторија Високи, направена од мека велур и наредени во luxe овча и faux крзно дека spills од шевовите.Крајната облека-творецот, овој теле-висина прекрасна е втемелен во амортизирање sockliner и издржливи ЕВА единствена опремени за сите-ден wearability.Thinsulate sockliner.

За производот

Купувачите избираат и