• Свеж
Koolaburra од UGG Жените викторија висока Мода Подигање

Koolaburra од UGG Жените викторија висока Мода Подигање

DEN 1918.80

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Крава велур.Увезени.Обоена Овча (Крзно Потекло : Австралија/Ирска/Велика Британија/Сад).Етилен Винил Ацетат единствена.Вратило мерки околу 11" од лак.Платформа мерки околу 0.5 инчи инчи инчи.Подигнете отворање мерки околу 14" наоколу.Фиксни, декоративни лакови.Изложени овча.Комбинација овча/faux крзно поставата и insole.Thinsulate sockliner.Лесни, лиен ЕВА midsole/outsole.Флертувачки лакови се земе центарот на вниманието на Викторија Високи, направена од мека велур и наредени во luxe овча и faux крзно дека spills од шевовите.Крајната облека-творецот, овој теле-висина прекрасна е втемелен во амортизирање sockliner и издржливи ЕВА единствена опремени за сите-ден wearability.Thinsulate sockliner.

За производот

Купувачите избираат и