• Свеж
Колумбија Мажите Проток Центар Патики

Колумбија Мажите Проток Центар Патики

DEN 1877.28

Од стока
Достапно.

Увезени.Гумен ѓон.ИНСПИРИРАН ДИЗАЈН : Инспириран од Иконите Колумбија Проток Спортски облека, Протокот Центар обезбедува модерните детали, лесни breathability и класичен стил.КОНСТРУИРАН УДОБНОСТ : ќе Ви се допаднат комбинација на мрежа и текстил горниот кој обезбедува удобност и функционалност каде што trek.АДАПТИВНО ТЕРЕН ОДГОВОР : Нашата Tech Lite лесни midsole нуди долготрајни поддршка, чувствувате тапацир, и висока енергија вратите за сите денот перформанси.ПАТЕКАТА е ПОДГОТВЕН / ЗАТВОРЕН БЕЗБЕДНО : Нашиот потпис Omni-Зафат не-означување на влечење гумени outsole обезбедува флексибилност; од патеката, за да тротоарот, за внатрешна употреба – без да се грижиш кат scuffs.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашите обувки за разлика од другите.Ние ги користиме само највисок квалитет на материјали, стручна изработка, и трајни крои.Ова е одличен пар на чевли ќе уживате за сезони за да се дојде.Оваа патики ги комбинира најдобрите Колумбија Спортски е технички иновации, со поглед кој почести своите исконски минатото.Тоа е многу лесен, удобен, дише и поддршка за сите-ден се носат.Овој идеал на сите-сезона чевли држи нозете среќен со комбинација на мрежа и текстил горниот што обезбедува удобност и функционалност за целодневно носење.На Tech Lite midsole обезбедува долготрајна удобност, чувствувате амортизирање и висока енергија се врати, while the Omni-Зафат не-означување на влечење гума нуди голема трага на тротоарот перформанси.Колумбија нуди овие машки чевли во повеќе бои, со точно-на-големина одговара.Овој патент-очекување midsole решение обезбедува супериорни тапацир, влијание на апсорпција, висока енергија се врати, и повлекува удобност—Tech Lite е еден од нашите најголеми иновации.Tech Lite апсорбира влијание, и поголем процент на таа енергија е надоместлива како midsole проширува назад во неговата извадени форма во текот push-оф.Чекор во тоа со лесни удобност и перформанси со Tech Lite.Овој мулти-терен влечење систем на натпревари специјално формулиран соединенија и гази широк дијапазон на средини.Мулти-зона упатуваа моделот обезбедува солидна основа за многу површини.Omni-Зафат обезбедува правото зафат за секој средина.

За производот

Купувачите избираат и