• Свеж
16 Шише Четка за Чистење за Шише за Вода - Долго се Справи со Шише Четка за Миење на Вино, Пиво, се Издува, Decanter, Kombucha, Термос, Стакло Jugs и Долг Тесен Врат Шишиња

16 Шише Четка за Чистење за Шише за Вода - Долго се Справи со Шише Четка за Миење на Вино, Пиво, се Издува,

DEN 158.16

Од стока
Достапно.

Најлон.ДОЛГО & ШИРОК ШИШЕ ЧЕТКА за МИЕЊЕ : 16" екстра долг четка + 2.5" дијаметар лесно да се мие и во внатрешноста на пиво, вино, kombucha, carafes, decanter, од не ' рѓосувачки, се Издува, Nalgene и други подготовка или широк шишиња. 8" ЧЕТКА ГЛАВА : Голема и широка четка за чистење на главата со долга рачка за да се мијат во шишиња, во еден да одам.Флексибилни и долго за тешко да се постигне места.ТЕНКА за да ги СОБЕРЕ МАЛА УСТА : Четка е тенка за да ги собере сите над 0.6" тесен врат пиво, вино во шишиња, growlers и многу hummingbird фидер отвори.ЛЕСЕН ЗА држење И КОРИСТЕЊЕ : Не се евтини жица рачка, како и други производи.Цврст и здрав рачка за да се направи работата полесна.Се РАБОТИ ЗА : стаклени тегли, вазни, чај садови, куjни, tumblers, пластични шишиња, шишиња со вода, термос, EZ Капа шишиња, бокали, carafes, сос тегла, sodastream.

За производот

Купувачите избираат и