• Свеж
LandHope Плочка инјекциска смеса со Четка Пукнатина Кат Чистење со Четка 120°Rotatable Када Чистење Алатката 9.06 инчи Широка 35.43 инчи Долго се Справи со инјекциска смеса Scrubber

LandHope Плочка инјекциска смеса со Четка Пукнатина Кат Чистење со Четка 120°Rotatable Када Чистење Алатката

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

【V-форма влакната】Плочка инјекциска смеса со четка е 9.06 инчи/23cm широк V-форма влакната се движи лесно преку инјекциска смеса линии да ги достави блескаво чисти резултати.Нема повеќе да се фатат на подот со четка за заби. 【Rotatable четка главата】подот Чистење со Четка може да ротирате 120 степени на стожерот заеднички да ви овозможи со најдобра агол за сите длабоко чистење работни места.Можете да ја одвои рачка за чистење на потоне јаз и прозорец дното железница. 【Доволно должина 】Четка целосна должина : 35.43 inche/90cm.Доволно долго да издржам без свиткување или клекнат надолу.Зачувај твојот грб!Ги зачувате вашите колена!Рачките се лесно да се соберат и да се поврзете така цврсто. 【Се отстрани нечистотијата од пукнатини 】Беспомошна влакната на четката главата чистење далеку тешки валкано и нечистотијата од туш, када, инјекциска смеса, плочки, тешко да се постигне агли и пукнатини под мебел. 【Издржлив и лесен за чување 】Нерѓосувачки челик силна рачки никогаш нема да рѓа да обезбеди долгорочна употреба.Четка карактеристики виси дупка за вертикална чување и сушење.Должина : 35.43 инчи.Ширина : 9.06 инчи.Боја : бела, сина.Четка глава : V облик на хард влакната.

За производот

Купувачите избираат и