• Свеж
Temede Шише Четка 16.5 Долго Челик се Справи со Вода Првенство Почиста,Флексибилни Чистење со Четка за Кујнски апарати за Домаќинство Чистење, Миење Бебе Шишиња,Спортск

Temede Шише Четка 16.5 Долго Челик се Справи со Вода Првенство Почиста,Флексибилни Чистење со Четка за Кујнски

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

【Високо-Квалитетни】Направени од не-нула, густи и без мирис најлон влакната.Тоа може да се отстрани тврдоглави дамки и да се обезбеди повеќе деликатна чистење искуство. 【Десен агол Bendable】На 90-степен десен агол и bendable чистење со четка главата дизајн обезбедува подобар пристап до шише агли, добива длабоко во дупки и crannies да чистење далеку тврдоглав валкано во контејнери. 【Совршена Должина】16.5-инчен долго се справи со четка за чистење дава повеќе погодност.На 6-инчен прилагодливи четка глава може да биде лесно да се постигне во стаклени шишиња, бебе шише,чаша вода,кафе тенџере, стаклени тегли и спортски шишиња,итн. 【Добра Костец】Не се лизга се справи со дизајн, безбедно и удобно да се одржи.Нерѓосувачки челик материјал се цврсти и издржливи.На ергономски ABS справи со поддржува моќен чистењето, правејќи го полесно чистење. 【Практични Чистење Комплет】 На : долг кујна четка може лесно да се чисти блендер шише, џем, вазни, cafetiere, млеко шишиња, teapots, итн.Б : На слама за чистење со четка може да темелно чистење на сите видови на цевчиња.В : кука им овозможува на купот на четка да се спушти слушалката и да се чуваат.

За производот

Купувачите избираат и