• Свеж
Г-дин SIGA Сапун Издавање Дланка Четка за Складирање во Собата, Кујна Четка со Држачот за Тенџере Пан Потоне Чистење, 1 Сет

Г-дин SIGA Сапун Издавање Дланка Четка за Складирање во Собата, Кујна Четка со Држачот за Тенџере Пан Потоне

DEN 287.52

Од стока
Достапно.

ИЗДРЖЛИВИ & ДОЛГОТРАЈНИ - тело Здрав изградба, не-нула и без мирис најлон влакната лесно чистење надвор маснотии и валкано, и тие се безбедни за употреба на не-стап садови.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Свртете го горниот дел анти-насока на стрелките на часовникот за да ја отворите, и инјектираат сапун за да се пополни телото и заклучете го насока на стрелките на часовникот.Тоа ќе келеш сапун со светлина притисни на копчето на врвот.Четка глава може да биде лесно да се отстрани и замени.УДОБЕН ЗАФАТ - На contoured форма се вклопува право во вашата дланка, исто така се опфатени со TPR материјал што не се лизга дури и кога е влажно и сапуница, па вие не треба да се применуваат голем притисок.Телото може да биде лесно да се пополнат со вашето омилено јадење сапун.ЗАМЕНЛИВИ РАКОВОДИТЕЛ - На дланка четка главата лесно може да се замени со нова четка во главата.Замена четка рефил(B07 QKPVPLQ) се продава одделно.НЕ-ПРОПАДНА НОСИТЕЛОТ - Носителот карактеристики не-пропадна послужавник кој фаќа вода drips и го задржува countertop сува.По чистење, едноставно стави на четка главата во фах совет за складирање.ИЗДРЖЛИВИ & ДОЛГОТРАЈНИ - тело Здрав изградба, не-нула и без мирис најлон влакната лесно чистење надвор маснотии и валкано, и тие се безбедни за употреба на не-стап садови.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Свртете го горниот дел анти-насока на стрелките на часовникот за да ја отворите, и инјектираат сапун за да се пополни телото и заклучете го насока на стрелките на часовникот.Тоа ќе келеш сапун со светлина притисни на копчето на врвот.Четка глава може да биде лесно да се отстрани и замени.УДОБЕН ЗАФАТ - На contoured форма се вклопува право во вашата дланка, исто така се опфатени со TPR материјал што не се лизга дури и кога е влажно и сапуница, па вие не треба да се применуваат голем притисок.Телото може да биде лесно да се пополнат со вашето омилено јадење сапун.ЗАМЕНЛИВИ РАКОВОДИТЕЛ - На дланка четка главата лесно може да се замени со нова четка во главата.Замена четка рефил(B07 QKPVPLQ) се продава одделно.НЕ-ПРОПАДНА НОСИТЕЛОТ - Носителот карактеристики не-пропадна послужавник кој фаќа вода drips и го задржува countertop сува.По чистење, едноставно стави на четка главата во фах совет за складирање.

За производот

Купувачите избираат и