• Свеж
Косата на Скалпот Massager Шампон Четка, Лицето и Усна Нос Чистење Scrubber, 3 ВО 1 Мултифункционален Меки Силиконски Влакна Нега за Скалпот на Главата, Exfoliator и Отстранување

Косата на Скалпот Massager Шампон Четка, Лицето и Усна Нос Чистење Scrubber, 3 ВО 1 Мултифункционален Меки Силиконски

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

【3 Стилови Влакната Дизајн】 : На hairbrush има 3 различни влакната на главата што може да длабоко отстранување првут, го стимулира циркулацијата на крвта на скалпот; исчисти лицето и носот, да ги отстраните да exfoliator.Интегриран дизајн скалпот грижа hairbrush се направени од храна одделение силиконски, многу нежна, мека доволно, никогаш не ѝ штети на вашата коса и скалп. 【Релаксирачка Масажа】 : Скалпот Scrubber има заострените масажа поени, тоа може да длабоко чистење на вашата коренот на косата и масажа на скалпот, го стимулира скалпот клетки на скалпот, третман, олеснување на губење на косата и ја промовира раст на косата, разлиствам и отстранување првут, го намалите стресот и да се релаксираат мускулите. 【Ергономски се Справи со Дизајн】 : косата, скалпот massager е издржлив, лесен за држење, анти-пропадна дизајн на страната на работ прави шампон скалпот massager одговара на вашата страна удобно и нема да ви се лизга од рацете дури и полн со шампон пена.На hairbrush е пренослив, лесно да се чисти и суви. 【Прекрасен за Сите Коса Тип】 : коса шампон четка е совршен hairbrush за сите видови на коса, миење, без разлика дали ви се дебели или тенки, долго или кратко, кадрава или права коса.Нашите hairbrush за кадрава коса, па дури и може да се користи за чешлање на коса на вашите миленици. 【Ни e-mail】 : за Било какви прашања, добредојдени да не контактирате.Ние ќе се справи со нив внимателно.Боја : Розова.

За производот

Купувачите избираат и