• Свеж
HEETA 2-Пакет за Коса Скалпот Massager Шампон Четка Надградува Косата, Скалпот Scrubber Влажни Сува Коса Скалпот Четка со Меки Силиконски Наежвам за Отстранување Првут, за Нег

HEETA 2-Пакет за Коса Скалпот Massager Шампон Четка Надградува Косата, Скалпот Scrubber Влажни Сува Коса Скалпот

DEN 191.52

Од стока
Достапно.

Ергономски дизајн : На gourd-како форма одговара на вашата дланка, ритам дизајн е лесно да се контролира, а ќе може да се одржи HEETA скалпот exfoliator четка stably во текот на туш, и тоа не е лесно да се лизга надвор.Три различни должини на силиконски влакната се вклопуваат во главата форма и се чисти вашиот главата толку длабоко што е можно.Повеќе предности : Користење на HEETA скалпот scrubber дома или во туш не само што ќе го направи вашата коса и скалп почист од пред, но, исто така, масажа на вашиот скалп, олеснување на чешање, се промовира циркулацијата на крвта, го намалите стресот и да се стимулира растот на косата, и се пријатно перење искуство.Рачно работење : Водоотпорен, погоден за сите видови на фризури.Без разлика дали тоа е дебели или тенки, краток или долг, кадрава или права, влажни или суви, или дури и миленичиња чешлање, меки силиконски влакната може лесно да се чисти вашиот скалп нафта и зајакнување на вашата коса корени.Наместо на нокти : Ова мека и високо-квалитетни hairbrush ќе не метежот или повлечете вашата коса, и во исто време, да може ефективно да се мелез скалпот со шила без влечење и гребење, замена на прст на работата и заштита на вашата прекрасна ноктите.Идеален подарок : На силиконски четка е лесен, удобен и лесен за носење.Тоа е, мора да се има за дома и патување.Можете да изберете еден да се даде на вашите пријатели и роднини.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Купувачите избираат и