• Свеж
HEETA Коса Шампон Четка, 4-Pack Скалпот за Нега на Коса Четка со Меки Силиконски Скалпот Massager за Раст на Косата, Отстранување Првут, Главата Scrubber за Жени, Мажи и Деца (Црна/

HEETA Коса Шампон Четка, 4-Pack Скалпот за Нега на Коса Четка со Меки Силиконски Скалпот Massager за Раст на

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Рачно работење.Водоотпорен, не батеријата е потребно.Совршен за разни фризури од дебел да се тенки, краток или долг, и без оглед на влажна или сува, дури и да младоженецот коса на вашите миленици.Земајќи туш со оваа мека шампон четка ја прави вашата коса и скалп почисти отколку пред тоа.Мека и висок квалитет на косата четка ви дава пријатно перење искуство.Масажа вашиот скалп во туш за да се олесни чешање и промовира циркулацијата на крвта.Добивање релаксирачка масажа дома и секој пат кога ќе миење на вашата коса.Ергономски дизајн совршено се вклопува во вашата дланка и е лесно да се одржи.Лесен и продавници лесно.Одлична шампон четка е погоден за кои има долга и manicured ноктите, нема да го оштети вашиот маникир за време на миењето на косата повеќе. 1. Долга или Кратка Коса. 2. Дебели или Тенки Влакна. 3. Природно Кадрава или Права Коса. 4. Влажна или Сува Коса.

За производот

Купувачите избираат и