• Свеж
Кралска Нега На Козметика Топла Розова Шминка Четка За Чистење Алатка: Сува Боја Отстранување & Чистење На Сунѓерот Од Кралската Козметика За Нега

Кралска Нега На Козметика Топла Розова Шминка Четка За Чистење Алатка: Сува Боја Отстранување & Чистење На Сунѓерот

DEN 261.12

Од стока
Достапно.

Шминка четка за чистење алатка : сува боја отстранување & чистење на сунѓерот од Кралската Грижа Козметика е 2 во 1 четка за чистење алатка наменета за двете брз сува боја отстранување и длабоко чистење.Две страни : 1. Сунѓерот : совршен за брзо, Сува боја отстранување 2. Текстура површина : совршен за перење & Длабоко чистење.Мала, но ефикасна силикони алатка лесно ги отстранува шминка израстоци на вашиот најтврдоглавите четки.Оваа четка за чистење алатката се направени од издржлив силикони и е 100% без Суровост. 1. Сунѓерот : совршен за брзо, сува боја отстранување. 2. Текстура површина : совршен за перење & длабоко чистење.Шминка четка за чистење алатка : сува боја отстранување & чистење на сунѓерот од Кралската Грижа Козметика е 2 во 1 четка за чистење алатка наменета за двете брз сува боја отстранување и длабоко чистење.Оваа четка за чистење алатката има две чистење страни : 1. Сунѓерот : совршен за брзо, Сува боја отстранување 2. Текстура површина : совршен за перење & Длабоко чистење.Мала, но ефикасна силикони алатка лесно ги отстранува шминка израстоци на вашиот најтврдоглавите четки.Оваа четка за чистење алатката се направени од издржлив силикони и е 100% без Суровост.Шминка Четка за Чистење Алатка : Сува Боја Отстранување & Чистење на Сунѓерот од Кралската Грижа Козметика.Lavender Hot Pink Sweet Pink Teal.Шминка Четка за Чистење Алатка : Сува Боја Отстранување & Чистење на Сунѓерот од Кралската Грижа Козметика е 2 во 1 четка за чистење алатка наменета за двете брз сува боја отстранување и длабоко чистење.Две страни : . 1. Сунѓерот : совршен за брзо, сува боја removal2. Текстура површина : совршен за перење & длабоко чистење.Мала, но ефикасна силикони алатка лесно ги отстранува шминка израстоци на вашиот најтврдоглавите четки.Оваа четка за чистење алатката се направени од издржлив силикони и е 100% без суровост.

За производот

Купувачите избираат и