• Свеж
Unger EZ120 4' Должина, 2 Дел Алуминиум Продолжување OptiLoc TelePole

Unger EZ120 4' Должина, 2 Дел Алуминиум Продолжување OptiLoc TelePole

DEN 1087.20

Од стока
Достапно.

Unger EZ120 4' Должина, 2 Дел Алуминиум Продолжување Opti Loc Tele Pole.Здрав телескопски продолжување столбови изградени од елоксирани, екструдиран подготвени алуминиум со 3-1/2" најлон заклучување јаки и snap-in заклучување на конус.Се справи со притисокот е ергономски дизајниран за удобност.Секој пол вклучува ergotec заклучување на конус.

За производот

Купувачите избираат и