• Свеж
HuaShslt 11 Компјутери Шминка Четки Сет со Торба Фондацијата Руменило во Прав Сенки Concealer Око Сочинуваат Четка со Случајот Козметички Алатки Шминка Поставите Шминка Че?

HuaShslt 11 Компјутери Шминка Четки Сет со Торба Фондацијата Руменило во Прав Сенки Concealer Око Сочинуваат

DEN 920.16

Од стока
Достапно.

Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење.Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус.Тоа е пренослив и лесен за употреба и носат.Боја : pink Net Тежина : 133g /без случај 199g/доаѓаат со case Material : дрвена рачка /квалитет најлон коса/СТП leather Please забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Купувачите избираат и