• Свеж
GANFANREN 10pcs Шминка Четка Сет Сјајот Shinny Кристал Фондацијата Меша Моќ Контура се Соочуваат со Козметички Убавината ја Сочинуваат Алатка

GANFANREN 10pcs Шминка Четка Сет Сјајот Shinny Кристал Фондацијата Меша Моќ Контура се Соочуваат со Козметички

DEN 2828.64

Од стока
Достапно.

Најлон коса обезбедува одлични прав држи способност, меки и удобни, и да се грижи за вашата кожа.Не исчезнува, не-пролевање четка го подобрува и го претставува вашиот живот стил.Шарени влакната се модерни и шармантна, и тие нема да исчезнат или да избледи, и тие ќе трае подолго.Исклучителна мала четка е повеќе погоден за шминка на мали делови на лицето, како што се очите, образите и усните.Одржување : Ако можете да го искористите секој ден, ние препорачуваме користење на топла вода и благ сапун да се исчисти влакната редовно, а потоа исплакнете темелно да се отстрани вишокот на вода од четка и нека се исуши.Најлон коса обезбедува одлични прав држи способност, меки и удобни, и да се грижи за вашата кожа.Не исчезнува, не-пролевање четка го подобрува и го претставува вашиот живот стил.Шарени влакната се модерни и шармантна, и тие нема да исчезнат или да избледи, и тие ќе трае подолго.Исклучителна мала четка е повеќе погоден за шминка на мали делови на лицето, како што се очите, образите и усните.Одржување : Ако можете да го искористите секој ден, ние препорачуваме користење на топла вода и благ сапун да се исчисти влакната редовно, а потоа исплакнете темелно да се отстрани вишокот на вода од четка и нека се исуши.Пакет се Вклучени : 10 шминка четки Пакет се Вклучени : 10pcs/збир на шминка brushesnotes : Поради разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Споредете детални големина со твое, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см поради прирачник за мерење.Четка е мека и удобна.

За производот

Купувачите избираат и