• Свеж
HuaShslt Тема Шминка Четки Професионални Сочинуваат Четки Влакна Четка Поставите Шминка Алатки Веѓа Eyeliner Прав Четки Шминка Поставите Шминка Четка сочинуваат Четка Се

HuaShslt Тема Шминка Четки Професионални Сочинуваат Четки Влакна Четка Поставите Шминка Алатки Веѓа Eyeliner

DEN 636.72

Од стока
Достапно.

Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење.Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус.Тоа е пренослив и лесен за употреба и носат.Количина : 10pcs Size : 10pcs/set Used Со : Множества & Kits Handle Материјал : plastic Item Тип : Шминка Brush Please забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Купувачите избираат и