• Свеж
HuaShslt 9pcs Тебе Боја на Шминка Четки Убавина Алатка Фондацијата Прав Сенката за Очи Виножито Козметика сочинуваат Четки Шминка Поставите Шминка Четка сочинуваат Чет?

HuaShslt 9pcs Тебе Боја на Шминка Четки Убавина Алатка Фондацијата Прав Сенката за Очи Виножито Козметика сочинуваат

DEN 740.64

Од стока
Достапно.

Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење.Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус.Тоа е пренослив и лесен за употреба и носат.Боја : сина, pink Material : electroplated пластична рачка, алуминиум tube Bristles : најлон hair Please забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Купувачите избираат и