• Свеж
Фан на Лицето Маска Четки Апликатори Сет, Мека Шминка Четки Киселина Апликатори Козметички Шминка за Убавина Алатки за Кал Маска, Руменило, Glycolic Пилинг, Серум, Чист?

Фан на Лицето Маска Четки Апликатори Сет, Мека Шминка Четки Киселина Апликатори Козметички Шминка за Убавина

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

Количина и бои : секој пакет доаѓа со 14 парчиња на фан маска четки во 2 бои, бела и транспарентни, доволно за да се задоволат вашите потреби.Преносни Големина:фан-маска во облик на четки прибл. 5.82 инчи/14.78 cm во должина, четка глави се за 1.37*1.1 во/3.48*2.79 cm и рачки се 4.72 инчи/11.99 cm долги, погоден за домашни и патување употреба.Ергономски : Рамни фан-во облик на четка главата, ергономски дизајн, мека и еластична, удобно да се одржи.Мека и Лесна за Употреба : на влакната ви даде убаво, нежно и свиленкаста на допир на кожата, кожата-пријателски и лесен за чистење, создавање на совршен финиш, чување на вашите раце и маска за jar се чисти, тие се удобни за контрола и лесно да се чисти, ви донесе многу погодности.Широка Примена : Мека и хигиенски, се безбедни за чувствителна кожа употреба, лесно да се примени тенки слоеви на нега на кожата производи рамномерно.Можат да се применат на лицето маска, маска од глина, пилинг, серум.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Рачка Материјал : Пластични Четка Материјали : Најлон влакна Боја : Покаже како слика должина : 14.8 cm/ 5.82 инчи Четка главата големина : 3.5 х 2.8 cm/ 1.37 x 1.1 инчи ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 14 x Фан Лице Четки за ЧИСТЕЊЕ ЧЕКОРИ : 1. Исплакнете со вода по употреба. 2. Ја бришам со сува ткиво хартија. 3. Стави тоа во таквите место да се исуши.Забелешка : Поради различни следи и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа во слики.Ве молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.А.

За производот

Купувачите избираат и