• Свеж
HuaShslt 10Pcs Кристал Стил Шминка Четки Поставите Прав Фондацијата Око Руменило Четка Козметички Професионална Шминка Четка Комплет Алатки со Случајот Шминка Поставит

HuaShslt 10Pcs Кристал Стил Шминка Четки Поставите Прав Фондацијата Око Руменило Четка Козметички Професионална

DEN 852.00

Од стока
Достапно.

Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење.Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус.Тоа е пренослив и лесен за употреба и носат.

За производот

Купувачите избираат и