• Свеж
PINNE Лицето Маска Четка Апликатори, Двојно-Заврши Силиконска Маска за Убавина Алатка, Меки Силиконски Лицето Кал Маска Четка

PINNE Лицето Маска Четка Апликатори, Двојно-Заврши Силиконска Маска за Убавина Алатка, Меки Силиконски Лицето

DEN 190.80

Од стока
Достапно.

ОРИГИНАЛНИОТ сите-во-едно нега на кожата четка алатка за пријавување и отстранување на лицето маска и масажа на кожата.Овој уникатен силикони четка прави маска апликација, отстранување со scrubber, и мулти-маскирање лесно, забавно, и хаос-слободни.Исто така голема пора чистење.Единствена dual-заврши форма топки производот надвор од јар, и рамномерно и непречено да ги применува во насочени области на лицето.Мали scrubber влакната на едниот крај нежно масажа вашата маска во кожата, па таа е рамномерно распоредени и кожата е стимулирана.Оваа четка може да се користи со речиси било каков вид на маска, вклучувајќи крем, течни, гел, и кал.

За производот

Купувачите избираат и