• Свеж
HuaShslt 11pcs Црна Шминка Четки Моќ Фондацијата Веѓа Усна Blusher Сенки Професионални Козметички Сочинуваат Четка Сет Алатки Шминка Поставите Шминка Четка (Справи со Боја :

HuaShslt 11pcs Црна Шминка Четки Моќ Фондацијата Веѓа Усна Blusher Сенки Професионални Козметички Сочинуваат

DEN 784.08

Од стока
Достапно.

Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење.Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус.Тоа е пренослив и лесен за употреба и носат.Спецификации : Количина : 11 pcs Type : Шминка brush Brush рачка : Wooden Brush Коса Материјали : најлон fiber Please забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Купувачите избираат и