• Свеж
Белег Годишнината Картичка или Љубов Картичка (Те Направи Среќен), Љубов Храбар Розови Цвеќиња (Модел: 0399RZB1276)

Белег Годишнината Картичка или Љубов Картичка (Те Направи Среќен), Љубов Храбар Розови Цвеќиња (Модел: 0399RZB1276)

DEN 1180.80

Од стока
Достапно.

Пред message : (порака : Мојата мисија во животот?Да се направи сте смешно Среќни.Внатре порака : исто како што сум направил.Те сакам толку многу.Печатени на висок квалитет на хартија акции, оваа Љубов картичката му овозможува на оној што љубовта знае само колку тие значат.Картичка големина : 4. 5 инчи, широк и 8. 3 инчи долго.Сите Белег картички се направени со хартија од добро-управувана шуми.Белег е основана во 1910 година, кога 18-годишниот Ј. В. Сала пристигна во Канзас Сити, Мисури, со неколку од shoeboxes на разгледници под мишка и Американскиот сон во неговото срце.Белег поздрав картички се продаваат на интернет и во речиси 40, 000 продавници низ светот и луѓето и понатаму да се признае иконите Белег бренд како "најдоброто. ".Испрати знак на вашата љубов со оваа прекрасна картичка кој храбар розови цвеќиња на бледо сина позадина.Пораката на предната страна на картичката пишува "мојата мисија во животот?Да се направи сте смешно Среќни. "Отворете ја картичката да се открие внатре порака", исто како што сум направил.Те сакам толку многу. " картичката мерки 8. 3 инчи долг од 4. 5 инчи, широк Направени со висок квалитет cardstock хартија; плик е вклучена.Сите Белег картички се направени со хартија од добро-управувана шуми.Белег е основана во 1910 година, кога 18-годишниот Ј. В. Сала пристигна во Канзас Сити, Мисури, со неколку од shoeboxes на разгледници под мишка и Американскиот сон во неговото срце.Белег Поздрав картички се продаваат на интернет и во речиси 40, 000 продавници низ светот и луѓето и понатаму да се признае иконите Белег бренд како "најдоброто. ".

За производот

Купувачите избираат и