• Свеж
Папирус-Годишнината Картичка (Месечината Циклуси)

Папирус-Годишнината Картичка (Месечината Циклуси)

DEN 2299.20

Од стока
Достапно.

Пред message : (Порака : сакам за секоја фаза од нас.Внатре порака е празно.Среќна Годишнина картички од Папирус понуди премиум стил, како на месечината-тематските картичка кој блескава златна фолија, пенливо сјајот, црна собираат и да умре-правиме компромиси.Картичка мерки 5.x 7.Дополнителни поштенски може да се бара.Папирус нуди премиум канцелариски материјал, честитки карти, подарок заврши, подарок кеси и забавни производи за секојдневни прилики и сите летни сезонисите со уникатен дизајн и квалитет embellishments.

За производот

Купувачите избираат и