• Свеж
Белег Денот на Вљубените Картичка, Љубов Картичка или Годишнина Картичка (Срцето Kites)

Белег Денот на Вљубените Картичка, Љубов Картичка или Годишнина Картичка (Срцето Kites)

DEN 660.00

Од стока
Достапно.

Испрати љубовта на вашиот сопруг, сопруга, дечко или девојка со слатка сите повод картичка тие се сигурни да го цениме.Маска карактеристики срце облик kites летаат високо над едно дрво наредени соседството, како и метални фолии букви кој гласи : "Откако по живот, прекрасна работа се случи.".Внатре гласи : "најдов тебе.".Романтични картичка мерки 5" x 7.2" и доаѓа со координирање на плик.Печатени на висок квалитет на хартија акции, Белег е еко-пријателски поздрав картички се направени со хартија од добро-управувана шуми.Потсетете се на вашиот сопруг, сопруга, девојка или дечко како посебни тие се за вас со романтична љубов картичка.Поставен дизајн и heartwarming расположение направи овој совршен начин за одбележување на годишнина, роденден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Денот на Таткото, или на посебен секојдневни моменти.Белег бренд е широко признати како најдобро за поздрав карти, подарок заврши, и повеќе.За повеќе од 100 години, Белег е помагање на своите клиенти направи секојдневни моменти и повеќе убави и прослави повеќе радосни.

За производот

Купувачите избираат и