• Свеж
Белег Shoebox Смешно Роденден Картички Асортиман (8 Картички со Коверти)

Белег Shoebox Смешно Роденден Картички Асортиман (8 Картички со Коверти)

DEN 1792.80

Од стока
Достапно.

Им даде на роденден момче или девојка добри се смееш со еден од смешен роденден картички во овој бар.Пакет од 8 картички вклучува малку нешто за секого, кој craft пива, куче sommeliers, прославувањето на камили и многу повеќе.Купуваат на големо за да ги сакате сите ваши пријатели и семејството среќен роденден во текот на годината.Смешни роденден картички мерка 5" x 7.2" и да дојде со координирање пликови.Печатени на висок квалитет на хартија акции, Белег е еко-пријателски поздрав картички се направени со хартија од добро-управувана шуми.Shoebox честитки се совршен начин да се направи некој се смее гласно.Овие напнат, irreverent зема на живот се изненадувачки, смешен, често несоодветни и секогаш навремено.Испрати смеат гласно роденден, сака да ги пријатели, членови на семејството, или некој посебен до вас со овој пакет на смешен роденден картички.Со осум уникатни дизајни, секој вклучувајќи и единствена порака, има многу простор за да напишете ја вашата сопствени белешки во внатрешноста на вашиот омилен луѓе.Дали ќе бидете заедно или одделно за нивниот роденден, роденденот момче или девојка е сигурен да ја цениме добро chuckle од вас како што го прослават уште еден одличен година.Белег бренд е широко признати како најдобро за поздрав карти, подарок заврши, и повеќе.За повеќе од 100 години, Белег е помагање на своите клиенти направи секојдневни моменти и повеќе убави и прослави повеќе радосни.

За производот

Купувачите избираат и