• Свеж
Белег Shoebox Смешно Роденден Картичка за Неа (Вино и Кафе), Булдог во Тиара (0369RZF3008)

Белег Shoebox Смешно Роденден Картичка за Неа (Вино и Кафе), Булдог во Тиара (0369RZF3008)

DEN 679.20

Од стока
Достапно.

Сакаат некој кој цени добри се смееш многу среќен роденден со оваа симпатична картичка.Маска карактеристики фотографија на булдог носи тиара и пинк пердув боа.Внатре гласи : "Некои дена само повик за фенси.".Картичка мерки 5" X 7. 2" и доаѓа со координирање на плик.Печатени на висок квалитет на хартија акции, Белег поздрав картички се направени со хартија од добро-управувана шуми.Shoebox честитки се совршен начин да се направи некој се смее гласно.Овие напнат, irreverent зема на живот се изненадувачки, смешен, често несоодветни и секогаш навремено.Сакате вашите пријатели или семејство среќен роденден со персоналните забелешка во оваа смешна роденден картичка кој обичен булдог кој е во сите облечени, Тоа е сигурно да се донесе насмевка на било роденден девојка е на лицето.Белег бренд е широко признати како најдобро за поздрав карти, подарок заврши, и повеќе.За повеќе од 100 години, Белег е помагање на своите клиенти направи секојдневни моменти и повеќе убави и прослави повеќе радосни.

За производот

Купувачите избираат и