• Свеж
DaySpring Сите Повод - Инспиративни Заградени Картички - Спектар - 18537

DaySpring Сите Повод - Инспиративни Заградени Картички - Спектар - 18537

DEN 2328.00

Од стока
Достапно.

12 картички. 12 пликови. 4 дизајн assortments. 12 картички. 4 дизајн assortments.Изберете совршен картичка од овој асортиман на Христијанскиот честитки за сите прилики, и го благослови некој пријател или близок со својата порака.Производ Details Day Spring нуди Инспиративни Заградени Картички за Сите Прилики!Благослови некој пријател или близок со охрабрувачки message12 различни картичка дизајни со envelopes Features некоја инспиративна порака и избрани Писмото text12 картички на 12 designs Assorted Писмото text12 cards12 envelopes4 дизајн assortments12 картички и 12 envelopes Folded картичка големина : 4 1/2" x 6 9/16".

За производот

Купувачите избираат и