• Свеж
Белег Shoebox Смешно Роденден Картичка за Неа (Вино и Кафе)

Белег Shoebox Смешно Роденден Картичка за Неа (Вино и Кафе)

DEN 602.40

Од стока
Достапно.

Испрати желби за прекрасен ден за една девојка која сака нејзината кафе и вино со смешни роденден картичка направени специјално за неа.Пред карактеристики илустрација на една чаша вино и шолја кафе на кафе на маса се расправаат за тоа кој таа го сака повеќе.Внатре гласи : "се Надевам дека ќе се почувствува љубовта на вашиот роденден. ".Картичка мерки 5" X 7. 2" И доаѓа со плик.Белег поздрав картички се направени со хартија од добро-управувана шуми.Shoebox честитки се совршен начин да се направи некој се смее гласно.Овие напнат, irreverent зема на живот се изненадувачки, смешен, често несоодветни и секогаш навремено.Посакам се најдобро на вашиот кафе и вино, љубов и Мајка ми, сестра, пријателка, сопруга или девојка за среќен ден со смешни роденден картичка тие се сигурни да се добие удар надвор од.Нема подобар начин да се започне празнувањето отколку со добри се смееш.Белег бренд е широко признати како најдобро за поздрав карти, подарок заврши, и повеќе.За над 100 години, Белег е помагање на своите клиенти направи секојдневни моменти и повеќе убави и прослави повеќе радосни.

За производот

Купувачите избираат и