• Свеж
Белег Секојдневниот Денот на Вљубените Картичка, Љубов Картичка, Романтични Роденден Картичка, или Годишнина Картичка (Љубов Забелешка)

Белег Секојдневниот Денот на Вљубените Картичка, Љубов Картичка, Романтични Роденден Картичка, или Годишнина

DEN 1252.80

Од стока
Достапно.

Изненадување вашиот брачен другар или други значајни со љубов имајте на ум дека е сигурен да заличи на нивниот ден, без разлика дали тоа е вашата годишнина, Денот на Вљубените, или само обичен стар вторник.Маска карактеристики на glittery црвено срце и со помали срцето прилог со печатен текст, и излегува на плик врзани со црвена и бела twine, заедно со ознака што се вели : "Само малку љубов забелешка.." Внатре се вели дека : "..за да ве потсети колку ми треба, колку јас те ценат, како и многу, многу те сакам.".Со симпатична дизајн и љубов чувства, оваа љубов картичка е совршен начин да ги искажете вашите чувства на вашата сакана.Картичка мерки 5" x 7.2" и доаѓа со плик.Печатени на висок квалитет на хартија акции, Белег е еко-пријателски поздрав картички се направени со хартија од добро-управувана шуми.Денот на вљубените поздрав картичка карактеристики слатка љубов забелешка дизајн со сјајот, втиснување и димензионални умре-намалување на срцето.На пекарски twine вратоврска и металик мастило polka точки во позадина додадете шарм.Вклучува една карта и еден плик со Златна Круна печат.Плик боја може да се разликуваат.Картичка големина : 5.75" W x 8.31" Х. Кој слатка дизајн и романтични чувства внатре, оваа картичка е совршен начин да ја искажете вашата љубов на вашиот сопруг, сопруга, дечко, девојка, или било која друга романтичен партнер.Одличен избор за годишнината или Денот на Вљубените, тоа функционира исто како и за било кое време сакате да потсетам на вашата сакана колку посебни тие се.Белег бренд е широко признати како најдобро за поздрав карти, подарок заврши, и повеќе.За повеќе од 100 години, Белег е помагање на своите клиенти направи секојдневни моменти и повеќе убави и прослави повеќе радосни.

За производот

Купувачите избираат и