• Свеж
Папирус Романтична Годишнината Картичка (Љубовни Приказни)

Папирус Романтична Годишнината Картичка (Љубовни Приказни)

DEN 828.00

Од стока
Достапно.

Пред message : (Порака : Секоја љубовна приказна е убава, но наше е мојот омилен.Внатре порака е празно.Овој Папирус романтична картичка карактеристики златна фолија, бисер детали, камења и некоја книга полн со романтични песни што ќе се отвори на предниот дел.Картичка мерки 5.x 7.Дополнителни поштенски може да се бара.Папирус нуди премиум канцелариски материјал, честитки карти, подарок заврши, подарок кеси и забавни производи за секојдневни прилики и сите летни сезонисите со уникатен дизајн и квалитет embellishments.Споделување на вашата љубов во стил со една симпатична празно картичка од Папирус!Ова уникатно направена картичката има романтична книга на љубовта песни што се отвора од надвор, акцентирани со златна фолија.Внатрешноста на картичката е празно така можете да напишете некоја лична порака.Со исклучителна мајсторство и квалитет на материјали, Папирус празни картички, охрабрување картички и размислување-на-ќе честитки понуди премиум изгледа за многу посебен народ!.

За производот

Купувачите избираат и