• Свеж
Пет Здравствени Pharma Truseb | Hydrocortisone Спреј за Кучиња, Мачки, Коњи 1% - Витамин E, Топло Место Третман, Чеша Олеснување, Сува Кожа, Алергија Олеснување, Осип & Дерматитис

Пет Здравствени Pharma Truseb | Hydrocortisone Спреј за Кучиња, Мачки, Коњи 1% - Витамин E, Топло Место Третман,

DEN 1111.20

Од стока
Достапно.

Упатства за Употреба : се Тресат добро.Truseb Hydrocortisone 1% Спреј е безбедно за кучиња, мачки и коњи и е погодно за употреба помеѓу вани да се смири на воспалена кожа.Тоа им помага да се вцепенен областа, додека намалување на црвенило и иритирачки сензација, Оток & Овозможува Област да се Лекува Брзо.❤️ Hydrocortisone 1 % Спреј за Кучиња, Мачки, Коњи Максимално Олеснување Спреј работи одлично на кучиња, мачки, puppies, мачиња, па дури и коњи!Содржи Максимум Сила На 1% Hydrocortisone и 0,5% Pramoxine.Употреба на нозете, лицето, ушите, нозете, стомакот или било каде на вашето домашно милениче влијае.Безбедносни Информации предупредување и Мерки на претпазливост : За тематски користење само на кучиња, мачки и коњи.Не влезе во очите или носот.Не за продолжена употреба.

За производот

Купувачите избираат и