• Свеж
Stepper Затворен Одење Опрема за Вежбање Чекор Машина за Исхрана Масти Гори Хип-Up Тело Линија Тенок

Stepper Затворен Одење Опрема за Вежбање Чекор Машина за Исхрана Масти Гори Хип-Up Тело Линија Тенок

DEN 6453.60

Од стока
Достапно.

Хидраулични цилиндри спречува заеднички судар.Опремени со анти-подложка за нозе се лизга.Аеробна вежба и сила вежба во исто време.Еден пар (два) на scaffolding, а се повлече линија.Големина : 310 х 410 x 185cm.

За производот

Купувачите избираат и