• Свеж
HinLot 1 Пар 1/2 Инчи Широка Чанта Рачки Рамо Ремени за Чанта Tote Кеси (Црна)

HinLot 1 Пар 1/2 Инчи Широка Чанта Рачки Рамо Ремени за Чанта Tote Кеси (Црна)

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

*Одлична алтернатива за купување на нов чантата кога вашиот ремени почне да кавгата или DIY чанта одлуки. *Постојат бод дупки prepunched на дното парчиња.Полетување на стариот ремени и да се шие на новиот ремени.Или едноставно да се отстрани goldtone токи ремени кои доаѓаат со нов сет, и да ја замени ремени со постојните тока дека е во прилог на вашата чанта. *Рака прилагодување од 66cm да 76cm(26"-30"); широк : 1.5 cm/0.6".Може рака носат или да се носат на надлактицата. *Донесе вашата чанта врати во живот!Ве молиме мерка вашиот стар ремени пред да ја купите. 2 парчиња Поставени СТП Кожна Торба за на Рака Замена Справи со отстранлив goldtone хардвер за Чанта Чанта !Ви носи надвор чанта нов изглед!.

За производот

Купувачите избираат и