• Свеж
Esquirla Браун Плетење Капчиња Кеси Дното Подлога Вметнете со Дупки Рака Тока Заклучување за Чанта Рамо Чанта Одлуки - Црна, Една Големина

Esquirla Браун Плетење Капчиња Кеси Дното Подлога Вметнете со Дупки Рака Тока Заклучување за Чанта Рамо Чанта

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

Совршен hangbag чанта изработка на додатоци за занаетите љубовник!.Висок квалитет на метални токи, позлата заврши, не е лесно да исчезнат.Одлично за DIY рачно ткаени crocheting торба проекти и торба repairment итн.Направени на СТП кожа, исклучителен дизајн, издржлива и носат-отпор. 6 Парчиња/Set, Вклучена торба дното,размавта маска,2 торба тока,да ги заклучуваат,торба за на рака.Опис : - Направени од СТП кожа, исклучителен дизајн, издржлива и носат-отпор - Висок квалитет метални токи, позлата заврши, не е лесно да исчезнат - 6 Парчиња/Set, Вклучена торба дното,размавта маска,2 торба тока,да ги заклучуваат,торба за на рака - Одлично за DIY рачно ткаени crocheting торба проекти и торба repairment итн. - Совршен hangbag чанта изработка на додатоци за занаетите љубовник!Големина на Табела : Торба дното : 23.5 x 8.1 cm / 9.3 x 3.2 inch Flap на Корица : 15.2 x 5.5 cm / 6 x 2.2 inch Bag Тока : 8 x 2.7 cm / 3.1 x 1.1 inch Lock:3.3 x 1.4 cm / 1.3 x 0.6 inch Bag Рака : 77cm / 30.3 инчен (Прилагодливи)Пакетот Вклучува : 6 Парчиња/Set Торба Acccessories.

За производот

Купувачите избираат и