• Свеж
Суперсоничен Преносни Аудио Систем со USB Card Slot SC-508 SC-508RED

Суперсоничен Преносни Аудио Систем со USB Card Slot SC-508 SC-508RED

DEN 945.36

Од стока
Достапно.

Динамичен Високи Перформанси Јазик.Топ Вчитување CD Player.Игра MP3/CD, CD-R, CD-RW.Вграден USB Влез.Помошни Текст Џек за Употреба со Надворешен Аудио Уреди.На Суперсоничен SC508 Преносливи MP3/CD Плеер репродуцира традиционалните аудио Цд-а, како и MP3 аудио датотеки изгорени на CD-R или CD-RW дискови Аналогни Подесување на Радио LCD Дисплеј Телескопски Антена Ротари за Јачина на звук/Подесување Контрола Повторување Еден/Сите Функции Бас Зголеми Систем Frequency Range - AM - 540-1600 KHz, FM - 88-108 MHz Фреквенција Одговор - 100 Hz-16 KHz Излезна - 1.2 W x 2 Извор на Енергија - AC - 110 V/220 V, DC - UM2 1.5 V x 6.

За производот

Купувачите избираат и