• Свеж
AOB A17-B409U-1 Bluetooth Тапан Говорникот

AOB A17-B409U-1 Bluetooth Тапан Говорникот

DEN 1308.00

Од стока
Достапно.

FM радио.До 2 часа на игра време.Вклучува две 3 W говорник и 5 W subwoofers.USB полнење на батеријата.Компатибилен со било кој Bluetooth, MP3, и помошни от уред FM радио до 6 часа на игра време вклучува две 3 W говорник и 5 W subwoofers USB полнење на батеријата.

За производот

Купувачите избираат и