• Свеж
Naxa Пренослив CD Плеер со AM/FM Стерео Радио - Црна

Naxa Пренослив CD Плеер со AM/FM Стерео Радио - Црна

DEN 242.40

Од стока
Достапно.

0. * AM/FM Стерео Радио* Врвот на Вчитување Компактен Диск Плеер* 16/19 Песна Програмабилни Меморија* Дигитален LED Дисплеј* Мека-eject CD Капак* Play/Pause.Прескокни/Search & Повтори Функции* Телескопски Антена* Помошен Џек* Динамичен Високи Перформанси Звучници* 2 Начин Напојување : DC Батеријата & AC* УЛ/ETL Наведени.Naxa Пренослив CD Плеер со AM/FM Стерео Радио - Црна.Naxa Пренослив CD Плеер со AM/FM Стерео Радио - Црна. * AM/FM Стерео Радио* Врвот на Вчитување Компактен Диск Плеер* 16/19 Песна Програмабилни Меморија* Дигитален LED Дисплеј* Мека-eject CD Капак* Play/Pause.

За производот

Купувачите избираат и