• Свеж
Пренослив CD Player,Ѕид Mountable Bluetooth Изградена-во HiFi Јазик, Играчот за сите возрасти на луѓе, Компактен Walkman со Електронски Прескокнете Заштита Анти-Шок Функција

Пренослив CD Player,Ѕид Mountable Bluetooth Изградена-во HiFi Јазик, Играчот за сите возрасти на луѓе, Компактен

DEN 983.76

Од стока
Достапно.

【Хуманизирано Дизајн】Мали и корисна music CD плеер со класична црна боја ,мазен изглед едноставен стил моменти класичниот моден со мемориска функција.Можете да го однесе каде што сакате да одите. 【Мултифункционален】①.Пренослив CD Player②.Bluetooth Hi Fi Звучник③.FM Радио④.ПОМОШЕН Влез/излез⑤.Поддршка за USB и да Б Repeater ⑥5 Звучни Ефекти ⑦4 Режими на репродукција ⑧2 напојување режим. 【Против пролизгување shockproof】Овој пренослив CD player withstands вашата on-the-go начин на живот и обезбедување до 60 секунди на прескокнете заштита, па никогаш не ќе треба грижите за вашата музика е прекината. 【Најдобар Избор како Подарок】 пренослив CD плеер со совршен LCD екранот е лесен за употреба и е погодна за различни возрасти луѓе.Тоа е совршен подарок што можете да ги испратите на студентите, канцеларијата на работниците, старешините, па дури и на бремените жени. 【100% Ризик Задоволство Гаранција】Сите наши производи се точно тестирани пред да замине на фабриката, доколку се најде проблеми со квалитетот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе бидеме првите време за вас да се справи со тоа.Зошто да го одберете нас? Силна Компатибилност : поддршка на поголемиот дел од формат како што се CD, CD - R, CD - RW, MP3 и WMA аудио датотеки од CD Лесен за употреба : погоден за различни возрасти луѓе.Студентите можат да се користат за проучување .Канцелариски работници да слушате музика, да се релаксираат со овој CD player.На бремените мајки избор, далеку од зрачење, совршен за фетална образование алатка.Старешините можат да слушаат радио, и уживајте во себе. Овој пренослив CD player withstands вашата on-the-go начин на живот и обезбедување до 60 секунди на прескокнете заштита, па можете да уживате во вашата музика целосно. 5 Звучни Ефекти : BBS, Поп, Џез, Рок, Класика. 4 Режими на репродукција : Повторување на песна, се Повторува на СИТЕ, се Играат првите 10-ти на датотека, се Игра во случаен редослед. LED Дисплеј : што ќе ви овозможи да ги набљудуваат моменталниот статус на CD плеер, за полесно да го изберете вашиот омилен EQ функција.Спецификација : Модел : CD611 Звучни Ефекти : Рамна (без дисплеј), BBS, Поп, Џез, Рок, Класична Контрола на Јачина на звук : Ротари Борци Диск Тип : CD, CD-R, CD-RW Борци Формат : CD-DA, MP3, WMA Погоден за 12cm и 8cm CD Фреквенција Одговор : 20-20 KHz Компатибилен Аудио Формат : MP3, WMA EQ : Рамна, џез, BBS, Поп, Рок, Класични Аудио Излез : 3.5 mm слушалка џек Извор на Енергија : Адаптер или Батериите Батеријата : 2 x 1.5 V AA(Не се вклучуваат) Главниот Објект Големина : 5.6 инчен x 5.6 инчен x 1 инчен Главниот Објект Тежина : 266g.

За производот

Купувачите избираат и