• Свеж
Onesies Бренд бебе-момчиња 6-pack Долг Ракав Bodysuits

Onesies Бренд бебе-момчиња 6-pack Долг Ракав Bodysuits

DEN 358.80

Од стока
Достапно.

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Вклучува шест долг ракав onesies бренд bodysuits.Високо-во-пред дното предвремени затворање за лесно менување.Мека памучна rib ткаенина.Ткаат тип : Сплетам.Бебе Onesies Бренд bodysuits се од суштинско значење за бебе!Овие симпатична, избрани Onesies Бренд bodysuits се направени со мека памучна ткаенина која е совршено удобно против бебе е деликатна кожа.Бебето ќе љубов како дише овој материјал е!Овој пакет вклучува осум bodysuits.Овие Onesies Бренд bodysuits се одличен избор за секое бебе.Овие bodysuits се совршено да се меша и натпревар да се создаде бескрајни облека опции!Пар нив со бебе панталони, бебе шорцеви, или симпатична бебе чорапи да се создаде забава и удобно облека за вашиот слатка бебе е сигурно да се љубов!Скапоцени асортиман на бои, модели и дела ги прават овие bodysuits модерен избор погоден за секојдневна облека.Овие тимови се сигурни да се биде омилен.Овие класичен бебе облека функција круг рамо necklines кои го прават гардероба промени полесно од било кога.На necklines овозможи на облека за да се лизга над бебе главата во вкупно удобност.Тие, исто така, карактеристика дното snap прилози, кои се во склопот наоѓа повисоко пред да quicken пелена промени.Овие бебе девојка bodysuits доаѓаат во широк спектар на големини за да ги собере бебиња преку сите на нивните развојни пресвртници.Долг ракав bodysuits се одличен избор за кога постои студ во воздухот.Овие Onesies Бренд bodysuits се направи симпатична облека, сите на свој, и да се зголеми бебето мобилност како бебе нозе и раце се слободни да се движат за тоа како тие ве молам.Дури и во ладилникот температури, тие може да се носи под бебе облека во текот на денот и под бебе пижами или бебето наметки во текот на ноќта за екстра слој на топлина.Onesies Бренд bodysuits машина се мие и во машина dryable.Да заборавите за fussing со комплицирани перење, како овие bodysuits може да се мијат и сушат одново и одново без носат и солза да се обезбедат трајни, квалитет на облека.Овие bodysuits се направи стилски и практични подароци кои се сигурни да се надополнуваат и подобрување на секое бебе е гардероба.Симпатична и прифатлива, овие bodysuits навистина се со висок квалитет.Onesies Бренд bodysuits се совршени за било малку еден со стил.

За производот

Купувачите избираат и