• Свеж
11 Пакет Боја Ролки за Сликарство на Ѕидовите, 4 Инчен Боја Ролери Опфаќа Мини Боја Ролери Рамка Микрофибер Боја Ролери Алатка за Полнење за Примена на Бои, Дома Прое?

11 Пакет Боја Ролки за Сликарство на Ѕидовите, 4 Инчен Боја Ролери Опфаќа Мини Боја Ролери Рамка Микрофибер

DEN 184.56

Од стока
Достапно.

【Hign Квалитет】Што е направена од микрофибер обезбедува дури и покриеност.Совршен за сликарство куќа и дом. 【Професија Дизајн】Тоа е дизајниран за употреба со сите бои и дамки, кои се долготрајни и лесно да се чисти. 【Лесен за Употреба】Оваа боја ролери е лесен и едноставен за употреба.и совршен за професионални или почетник. 【Широка Примена】Совршен за сликарство ѕидови, тавани и подови.Идеален за DIY алатки за возрасни и деца. 【Штедење Енергија】боја четка се дизајнирани за да се одржи повеќе боја за да заштедите време и да ви даде заврши сте во потрага за.Спецификации : .Материјал : Влакна, Пластични.Големина : 3*10 cm/ 1.1*за 3,9 инчи.Карактеристики : . 1.Висок квалитет на јадрото на хард се тркалаат, не е лесно да се изгуби и да се прекине.Таа е неопходна алатка во вашиот дом. 2.Ова одговара и удобноста се справи со четка дека е лесен и лесно да се одржи, правење на вашиот работат повеќе погодно. 3.Совршен за мали куќа и дом поправки како кујната и бањите, која е погодна за мазни површини.

За производот

Купувачите избираат и