• Свеж
Обожавам Плус #374 Темно Црвена Кафеава

Обожавам Плус 374 Темно Црвена Кафеава

DEN 219.36

Од стока
Достапно.

БЕЗ АМОНИЈАК.НЕ ПЕРОКСИД.БЕЗ АЛКОХОЛ.ЕКСТРА КЛИМАТИЗАЦИЈА ПОЛУ ТРАЈНА БОЈА НА КОСАТА.БЕЗ ТОПЛИНСКИ ФОРМУЛА.Што е тоа : Супер нежно полу-постојани боја на косата за сите типови коса.Одличен за побелена Коса.Тоа е без амонијак, без насмевка и без алкохол.Она што го прави тоа : Збогатен, долготрајна формула ја храни косата како што се бои, оставајќи ја косата мека, свиленкаста, и убава.Што друго треба да знаете : Содржи алое вера, витамин E, Јојоба Масло, билки, и без амонијак, без насмевка и без алкохол.Обожавам Плус нуди 16 прекрасни природни нијанси.

За производот

Купувачите избираат и