• Свеж
LWWL-Алатки Bluetooth VR Контролор за Безжични Gamepad Џојстик Игри Далечински Управувач Прстен во Облик на Joypad за мобилни Телефони, Видео Игри Црна

LWWL-Алатки Bluetooth VR Контролор за Безжични Gamepad Џојстик Игри Далечински Управувач Прстен во Облик на

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

Автоматско : Безжичните gamepad џојстикот може автоматски да се идентификуваат android и IOS системи без прирачник за префрлување.Компатибилен : Bluetooth vr контролер поддржува Bluetooth 4.0, безжични контрола спектар е повеќе од 10 метри.Уживајте : Со bluetooth прстен gamepad можете да уживате во вашата игра време.Материјал : Игри со далечински управувач изработени од АБС, силни и издржливи.Преносни : Овој безжичен joypad е мал во големина, светлосни во тежина и лесен за носење.Description The мини bluetooth далечинскиот управувач може да се користи за мобилен телефон,таблет, безжична bluetooth игра рачка, музика контрола, selfie, авто-тајмерот, VR очила, итн.Bluetooth vr контролер има вградена литиум батерија, со мини USB порт за полнење.Ниска потрошувачка и долго чекање.Features Bluetooth vr контролер-Боја : Црна.-Материјал : ABS.-Големина : 7.1x7.1x4.1 cm/2.80x2.80x1.61 инч.Спецификација : USB порта : мини USB порта за charging Bluetooth : V 4.0 Светлина : Полнач моќ 5v/1А, Црвено светло кога полнење; и Црвено светло се исклучува кога целосно наполнета;Режим Key : Внесете (ОК), за Возврат ,Режим на Префрлување, ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за Функција,Joystick Package Including1 * Bluetooth vr controllern1 * Користете Manualn1 * Полнење преку USB Кабел.

За производот

USB port:
mini USB port for charging
Bluetooth:
V 4.0
Light:
Charger power 5v/1A, Red light on when charging; and Red light off when full charged;
Mode Key :
Enter (OK), Return ,Mode Switch, ON/OFF, Function key,Joystick

Купувачите избираат и